Alkan Ütü Makinaları

Kurumsal

50 Yıllık Tecrübenin Getirdiği Kalite

Yüksek Buhar Gücü ile
Sanayi Tipi Ütüleme Sistemleri

Sanayi tipi ütü makineleri imalatı konusunda 1971 senesinden gelen tecrübesiyle, Türkiye’nin ilk usta üreticilerinden olan Genel Müdürümüz Abdullah Alkan tarafından,
1993 yılında kurulmuş olan firmamız, halen faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluş amacımız: ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak, hem ürün bazında hem firma bazında kendini gelişirmeye çalışmaktır. Bu amacımız doğrultusunda ise firmamız sektöründe kabul görmüş, ALKAN ismini marka haline getirmiştir. 

footer-sag-01
kurumsal-001
0 +
Ürün Yelpazesi
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Ülkeye İhracat
% 0
Yerli Üretim
İLKELERİMİZ

Türkiye'de Üretiyor, Dünya'ya Satıyoruz

Şirketimiz çalışma prensibi olarak güler yüz ve dürüstlük anlayışıyla, sektördeki konumunu, sorumluluğunu bilerek hareket etmektedir.
%100 Müşteri Memnuniyeti

Alkan Ütü Makinaları olarak makinanın üzerine konulan etiketin satış sonrası sorumluluğuna inanarak hareket ediyor ve böylece %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyor, gelen talepler doğrultusunda special makina imalatları gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası Destek

Üretimden, satışa, pazarlamadan, servis ağına kadar her alanda en iyi ve kaliteli olanı sizin için düşünüyor, yaygın ve alanında uzman servis ağımızla hizmet veriyoruz.

Sanayi tipi Ütü İhtiyaçlarınız İçin

En İyi Çözümü Bulalım!

Aşağıda ki formu doldurarak sanayi tipi ütü ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimizden destek talep edebilirsiniz.