Hakkımızda

Author
Alkan Ütü

Hakkımızda

Sanayi tipi  ütü makineleri imalatı konusunda  1971 senesinden gelen tecrübesiyle,   Türkiye’nin ilk usta üreticilerinden  olan Genel Müdürümüz Abdullah Alkan tarafından,    1993 yılında kurulmuş olan firmamız, halen  faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluş amacımız: ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak, hem ürün bazında hem firma bazında kendini geliştirmeye çalışmaktır. Bu amacımız doğrultusunda ise firmamız sektöründe  kabul görmüş, ALKAN ismini marka haline getirmiştir.

Şirketimiz çalışma prensibi olarak güler yüz ve dürüstlük anlayışıyla, sektördeki konumunu, sorumluluğunu bilerek hareket etmektedir.

Alkan Ütü Makineleri ,makinenin üzerine konulan etiketin satış sonrası sorumluluğuna inanarak hareket etmekte ve böylece müşteri memnuniyeti ilk hedefimiz olmaktadır.

Üretimden, satışa, pazarlamadan, servis ağına kadar her alanda en iyi ve kaliteli olanı sizin için düşünmektedir.

Firmamız gelen  arz ve talepler doğrultusunda ise sektördeki eksiklikleri takip ederek ürün yelpazesini her geçen gün  genişlemekte ,ayrıca talep doğrultusunda special makine imalatları gerçekleştirmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz, teknolojiye bizimle beraber ayak uydurmak, standardı yakalamak, işlerinizi kolaylaştırmak ve kaliteli üretim yapmak için firmamızı tercih etmektesiniz.

Şunu taahhüt ederiz ki firmamızı seçtiğinize pişman olmayacaksınız…